Софія Сенів, студентка магістратури

Я – «за» дистанційне навчання. Сьогодні дистанційні технології навчання вже зайняли одне із провідних місць у професійній освіті. Зацікавленість в одержанні спеціальності дистанційно зростає. Ефективність дистанційного навчання для випускників і студентів полягає і в тому, що можливість навчатися дистанційно не обмежує можливості навчатися й удосконалюватися в професійній діяльності під час роботи. Не кожному вдається відучитися певну кількість років у стінах ВУЗу, але сучасні технології можуть дати другий шанс. Серед плюсів такого навчання – можливість займатися в будь-якому місці, де є комп’ютер, матеріал суворо дозований по тижнях і збігається з усіма вимогами, які пред’являються до студентів, крім того, у студента є можливість виконувати завдання в зручний для нього час. На даний час, коли інформаційні технології широко впроваджені в наше повсякденне життя, дистанційна форма навчання дозволяє вчитися всім бажаючим, у кого є прагнення отримати освіту. Для мене – це єдиний доступний спосіб одержати якісну вищу освіту, при цьому підвищувати професійний рівень на практиці.