Мар’ян Слабінога, доцент кафедри ІВТ

До знайомства з діяльністю центру дистанційного навчання ІФНТУНГ я доволі довго був учасником навчального процесу на платформах EdX, Coursera, Udacity. Тому, коли в 2015 році мені запропонували роботу в ЦДН ІФНТУНГ, я сприйняв це з великим ентузіазмом. І тоді, і зараз, коли я вже не є штатним працівником центру, я стараюся вносити щось нове та проявляти ініціативу як програміст, як викладач, як людина, що хоче зробити освіту якіснішою та доступною кожному. І, слід сказати, рідко де зустрічається настільки дружній, позитивний та креативний колектив, що підтримує кожного учасника навчального процесу – студента, що складає іспити, що перебуває за кордоном, викладача, що розробляє курс та вносить щось нове в свої розробки, інженера, що працює над новою складовою навчальної платформи. Саме з такими людьми хочеться міняти світ довкола себе на краще.