Круглий стіл “Технологічні, методичні та педагогічні аспекти дистанційного навчання: від теорії до практики”

12.06.2023р. на базі Центру дистанційного навчання ІФНТУНГ відбувся круглий стіл: “Технологічні, методичні та педагогічні аспекти дистанційного навчання: від теорії до практики”. Участь взяли понад 30 чол. навчально-педагогічного персоналу університету.

Колектив ЦДН звітував про здійснену роботу 2022/2023 н.р. та привітав викладачів, яких відзначила експертна комісія університету з атестації ЕНК.

Зокрема варто відзначити як кращі курси:

– курс “Технологія конструкційних матеріалів”, автор – Іванов Олександр, фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ – І-ше місце;

– курс: “Практична підготовка з web-маркетингу”, автор – Орлова Олена Ігорівна, асистент кафедри підприємництва і маркетингу – ІІ-ге місце;

– Долішня Тетяна Іванівна, Організація бізнес-проєктів;

– Шкіца Леся Євстахіївна, Нарисна геометрія. 185;

– Кривенко Галина Мирославівна, Основи охорони праці та безпека життєдіяльності;

– Лялюк-Вітер Галина Дмитрівна, Основи охорони праці;

– Тарас Ірина Павлівна, НАРИСНА ГЕОМЕТРІЯ 131, 132, 133;

– Тимків Надія Михайлівна, Іноземна мова для академічних цілей. 101;

Керівниця ЦДН Піндус Наталія Миколаївна презентувала присутнім стратегію розвитку ЦДН. Також проаналізувала результати педагогічного експерименту щодо впровадження змішаного навчання в університеті.

Активну участь в обговоренні питань круглого столу взяли: Чеховський С.А., Іванов О.О., Орлова О.І., Лялюк-Вітер Г.Д., Кривенко Г.М., Долішня Т.І., Тарас І.П., Шкіца Л.Є., Тимків Н.М., Гуменюк Т.В., Шостаківський І.І.

Заключне слово взяв Мандрик Олег Миколайович, який привітав усіх присутніх, подякував номінантам за гарну роботу, центру ДН за плідну багаторічну співпрацю.